ROK SZKOLNY 2018/2019

XVIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „KAMIENICA 2019”
I miejsce w kategorii solista (kl.IV-VIII) - Hanna Kucharska
wyróżnienie w kategorii zespoły (klas I - IV) - Zespół wokalno - instrumentalny

Uczniowie, którzy przeszli do II etapu międzyszkolnego Konkursu Ekumenicznego "Jonasz"
1.Babicz Tymon kl.5a
2.Piękoś Ignacy kl.4a
3.Tomalski Mateusz kl.4b

ROK SZKOLNY 2017/2018

PRZEGLĄD PIOSENKI ULUBIONEJ "Moja nutka" w kategorii "Niepodległa" 1918 - 2018
II miejsce - Duet wokalny - Hanna Kucharska i Aleksandra Ruśniak
II miejsce - zespół wokalny klas IV -VII

Patryk Ciechanowski z kl. 6b zdobył tytuł Arcymistrza Logicznego Myślenia
w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Przygoda Z Logiką"

KANGUR MATEMATYCZNY 2018 - WYRÓŻNIENIA:
Kucharski Franciszek kl.2a
Bogunia Filip kl.3a
Piękoś Ignacy kl.3a
Kobiałka Mateusz kl.3c
Foks Julia kl.3c
Janowiec Dominika kl.3c
Błasiak Maciej kl.3c
Ponikiewska Aleksandra kl.4b
Dębski Paweł kl.6a
Ciechanowski Patryk kl.6b
Polaczek Natalia kl.7a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Co słonko widziało?" zdobył Kacper Willmann z klasy 4b

II miejsce dla chórku VIVACE w finale XVIII PRZEGLĄDU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. M. Papiurek (kategoria zespoły wokalne / chóry)

XVII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „KAMIENICA 2018”:
I miejsce w kategorii SOLISTA (kl. I - III) zajęła ANTONINY RUŚNIAK z kl.3a
II miejsce w kategorii DUETY KLASY (kl. IV -VII) zajęły HANNA KUCHARSKA oraz ALEKSANDRA RUŚNIAK z klasy 4b
III miejsce w kategorii SOLISTA ( kl. IV - VII) zajęła ALEKSANDRA RUŚNIAK z klasy 4b

Laureatka konkursu "Najpięniejszy list do Ziemi 2017"- Katarzyna Puchałka kl.7a

ROK SZKOLNY 2016/2017

Wyniki konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2017
Bogunia Filip kl.2 wynik bardzo dobry
Piękoś Ignacy kl.2 wyróżnienie
Mrozik Filip kl.2 wyróżnienie
Janowiec Dominika kl.2 wyróżnienie
Babicz Tymon kl.3 wyróżnienie
Niklewicz Tomasz kl.3 wyróżnienie
Sawicki Maksymilian kl.4 wyróżnienie
Ciechanowski Patryk kl.5 wyróżnienie
Dębski Paweł kl.5 wyróżnienie
Jakubiec Mateusz kl. 6 wyróżnienie
Kuś Aleksandra kl.6 wyróżnienie

wyróżnienie w "Konkursie Logicznego Myślenia" - Maciej Kania kl.3c

IV miejsce w finale w Międzynarodowym Ekumenicznym konkursie Biblijnym "JONASZ " - zajął Tymon Babicz z kl. 3a

III miejsce w kategorii zespoły/ chóry klas 4 -6 chórku VIVACE
w FINALE XVII PRZEGLĄDU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im Małgorzaty Papiurek

WYRÓŻNIENIE w kategorii zespoły/ chóry dla Zespołu wokalnego klas 1-3
w FINALE XVII PRZEGLĄDU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im Małgorzaty Papiurek

I miejsce zespołu wokalno – instrumentalnego DZWONECZKÓW w kategorii GRUPA
w XVI MIĘDZYSZKOLYM KONKURSIE KOLĘD i PASTORAŁEK „KAMIENICA 2017”

WYRÓŻNIENIE dla Aleksandry Ruśniak w kategorii SOLISTA
w XVI MIĘDZYSZKOLYM KONKURSIE KOLĘD i PASTORAŁEK „KAMIENICA 2017”

ROK SZKOLNY 2015/2016

Laureatka konkursu "Listy dla Ziemi" organizator Fundacja Ekologiczna "Arka" Miriam Piszczek kl. 6a

IV miejsce w Ekumenicznym Konkursie Biblijnym "Jonasz"- zajął Tomasz Fajferek kl. 6a

I Regionalny Konkurs Histpryczny " Kocham Polskę".
W kategorii klas I - III
wyróżnienie - Wiktoria Szymla kl.3a
W kategorii klas IV - VI
III miejsce - Fajferek Tomasz kl. 6a
wyróżnienie - Piotr Dudek kl. 6b

Wyniki międzynarodowego konkursu matematycznego KANGUR 2016
Dębski Paweł kl. 4b - wynik bardzo dobry ( najlepszy wynik w szkole)
Kucharska Anna kl. 2b wyróżnienie
Sawicki Maksymilian kl. 3a wyróżnienie
Ciechanowski Patryk kl. 4b wyróżnienie
Derda Klaudiusz kl. 5a wyróżnienie
Biskup Tymoteusz kl. 6a wyróżnienie
Marciniszyn Maciej kl. 6a wyróżnienie
Niklewicz Rafał kl. 6a wyróżnienie

XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek KAMIENICA 2016 – III miejsce –duet Antonina Ruśniak kl.I a oraz Aleksandra Ruśniak II b

Przejście do II etapu Konkursu Ekumenicznego "Jonasz" : A. Jachowicz 6a, T.Fajferek 6a, M.Kuźniar 6b i R.Szostak 6b

IV miejsce Klaudiszu Derda 5a zawody szachowe w Ligocie

II miejsce Bartłomiej Krawczyk zawody szchowe w Starym Bielsku

Konkurs plastyczny Organizator- Urząd miejski w Bielsku- Białej
kategoria - Papierosy szkodzą zdrowiu- klasy 1-3: III miejsce Marcin Pyka klasa 2a
kategoria Postaw na zdrowy styl życia klasy 4-6: wyróżnienie: Laura Wachowska 6b i Paweł Dębski 4a
Na wystawę zakwalifikowały się prace- Patryka Kaizara, Marcina Pyki, Aleksandry Ruśniak, Pawła Dębskiego i Laury Wachowskiej z pośród 229

ROK SZKOLNY 2014/2015

Wyróżnienia w Kangurze: Ciechanowski Patryk 3b, Pabis Jan 3a, Dębski Paweł 3a, Jakubiec Mateusz 4b oraz Marciniszyn Maciej 5a

Przejście do finału Konkursu matemtycznego im. Banacha : J.Janota i A.Jaroszek.

Laureaci XVIII Konkursu Ekumenicznego "Jonasz" : T.Fajferek, M.Kuźniar i J.Piękoś

II miejsce w Mistorzstwach Miasta w Piłce Koszykowej Chłopców

VII miejsce w Mistorzstwach Miasta w Piłce Koszykowej Dziewcząt

VIII miejsce w Mistorzstwach Miasta w Piłce Nożnej Chłopców

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Papierosy szkodzą zdrowiu": Bartłomiej Kucharski

ROK SZKOLNY 2013/2014

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Malowanie na ekranie": Katarzyna Klęczek zajęła III miejsce w kategorii kl. 4-6, Temat: "Moje wymarzone europejskie wakacje”

Zakwalifikowanie się do Finału Lekkoatletycznych Zawodów w Łodzi: Patryk Rowek (rzut piłeczką palantową) oraz Jonasz Piękoś (bieg na 300 metrów) z klasy 4

III miejsce w sztafecie oraz przejście do zawodów rejonowych drużyna chłopców: Jonasz Piękoś kl.4, Jakub Bobak kl.5b, Marcin Witos kl.6a oraz Dawid Tabak kl. 6b

Udział w "Małym Finale" w Ogólnopolskim Konkursie Ojczyzna-Polszczyzna: Katarzyna Klęczek, Maria Klęczek, Daria Bartkowiak, Aleksandra Typańska oraz Dawid Tabak z klasy 6b

Integracyjny Konkurs recytatorski: Lubomir Jachowicz 5a - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: Lubomir Jachowicz 5a - II miejsce

Konkurs matematyczny Kangur: Dębski Paweł kl. 2a – wyróżnienie, Niklewicz Rafał kl. 4 – wyróżnienie, Klęczek Katarzyna z kl.6b – wyróżnienie

II miejsce w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym dla Marii Klęczek 6b, Darii Bartkowiak 6b oraz Dawida Mańdoka 5b

Wyróżnienie w Konkursie angielsko-polskim i polsko-angielskim organizowanym przez Gimnazjum nr 11: Dawid Tabak VI B

Dyplomy laureata w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia: Katarzyna Klęczek z klasy 6b oraz Klaudiusz Derda z klasy 3a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia: Daria Bartkowiak z klasy 6b

I miejsce dziewcząt w Turnieju siatkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 15: Siodłak Hanna, Kuźniar Anna, Sztojc Karolina
i Golasik Nikola.

IV miejsce chłopców w Turnieju siatkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 15: Polaczek Tomasz, Miś Patryk, Wachowski Konrad, Pliszek Maciej i Boratyński Seweryn.

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne:
Rowek Patryk I miejsce rzut piłeczką palntową (2 krotnie)
Piękoś Jonasz I i II miejsce bieg na 300 metrów
Bobak Jakub I i II miejsce bieg na 300 metrów
Bobak Jakub II miejsce skok w dal
Piękoś Jonasz III miejsce skok w dal
Klęczek Maria III miejsce skok w dal
Witos Marcin III miejsce bieg na 60 metrów
Witos Marcin III miejsce skok w dal

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie historycznym „Historia komiksem pisana”: Weronika Urbaniak z klasy 4a, wyróżnienia: Zuzanna Sternlicht z klasy 4a oraz Lubomir Jachowicz z klasy 5a

II miejsce w Międzyszkolnym konkursie recytatorskim z języka angielskiego: Natasha Rattenbury z klasy 5b

IX miejsce w Konkursie Matematycznym im. Stefana Banacha dla Katarzyny Klęczek z klasy 6b

wyróżnienie na Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. M. Popiurek dla 2 uczniów z klasy 2a: Jan Pabis i Bartek Kucharski

II miejsce zespołu "Vivace" w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. M. Popiurek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin 2013”: Laureat Rafał Niklewicz

Konkurs plastyczny "Gwiazda Betlejemska": I miejsce Maja Iwaniec, II miejsce Paweł Dębski, III miejsce Siemienik Zuzia/Kucharski Bartek wyróżnienie Karolina Graca

II miejsce w Mistorzstwach Miasta w Piłce Koszykowej Dziewcząt

IV miejsce w Mistorzstwach Miasta w Piłce Koszykowej Chłopców

II etap w konkursie angielsko-polskim i polsko-angielskim organizowanym przez Gimnazjum nr 11: Dawid Tabak VI B

II etap w konkursie interdyscyplinarnym matematyczno-przyrodniczym: Dawid Tabak VI B

III miejsce Maciek Marciniszyn, IV miejsce dziewczęta drużynowo w Miejskich Igrzyskach Szachowych

IX miejsce w mieście Piłka Nożna Chłopców

II miejsce zdobyła Aleksandra Typańska VIb w konkursie plastycznym „Narkotykom – STOP!”

Wyróżnienie zdobyły w konkursie plastycznym „Papierosy szkodzą zdrowiu”: Anna Siry IIIb i Justyna Zawalska IIIb

Galeria z uroczystości wręczenia nagród

ROK SZKOLNY 2012/2013

III miejsce w Mini Piłce Nożnej Chłopców w Miejskich Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce zdobyła Zuzanna Szyndler w konkursie plastycznym "NARKOTYKOM STOP"

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt

4 m-ce Elżbieta Mierzwa

5 m-ce Patrycja Górowska

Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt

5 m-ce SP 31

Klasyfikacja indywidualna chłopców

14 m-ce Jonasz Piękoś

Klasyfikacja Drużynowa chłopców

2 m-ce SP 31

III miejsce w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w Miejskich Igrzyska Młodzieży Szkolnej

IV miejsce w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt w Miejskich Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce w zawodach siatkarskich o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 15 dla dziwewcząt

III miejsce w zawodach siatkarskich o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 15 dla chłopców

FOX- konkurs z języka anielskiego - wynik bdb N.Rateenbury

KANGUREK - wyróżnienie- Sz.Zaręba

KANGUR MALUCH -wyróżnienie- M. Marciniszyn

KANGUR - wyróżnienie- T. Polaczek, K. Klęczek

PANDA- ogólnopolski konkurs matematyczny -LAUREACI- P. Boratyn, N.Nowak, J. Habrzyk oraz wyróżnienie W. Niezabitowska

"JONASZ"- Finaliści - 3 miejsce K. Klęczek, M. Klęczek, 16 miejsce - N. Nowak, 21 miejsce D. Bartkowiak

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE- medale indywidualne

300m chłopców 1.miejsce J.Bobak (2 razy)

skok w dal chłopców 1.miejsce J.Bobak

60m chłopców 2.miejsce M.Witos (2 razy) 3.miejsce M.Witos

rzut piłeczką palantową dziewcząt 3.miejsce J.Wieliczko

300m dziewcząt 3.miejsce N.Rattenbury

60m dziewcząt 3.miejsce J.Wieliczko

600m dziewcząt 1.miejsce M.Klęczek

skok w dal dziewcząt 2.miejsce M.Klęczek

skok w dal chłopców 3.miejsce M.Witos

rzut piłeczką palantową dziewcząt 3.miejsce J.Wieliczko

ROK SZKOLNY 2011/2012

Uczennica z klasy 2b - Adela Gołębiewska - zdobyła nagrodę w konkursie miejskim „Szanuj Energie, chroń klimat”.
Wręczenie nagród odbyło się w CH Sfera II podczas finału Beskidzkiego Festiwalu Energii.

Dnia 20 października w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” podczas „IV Forum Nauczycieli z Pasją”, uczennice naszej szkoły wraz z nauczycielem mgr inż. A. Grabias-Bańką, zaprezentowały swoje prace, które wykonują na kółku matematyczno-informatycznym z elementami origami. Wśród prac były zaprezentowane:

· Łabędzie, koszyczki wykonane za pomocą orgiami 3D,

· Jajka, zajączki i kurczaczki Wielkanocne, biedronki i żuczki oraz bombki świąteczne ze wstążki,

· Jajka Wielkanocne i bombki wykonane metodą Quillingową,

· Kule kwiatowe, gwiazdy, sześciany itp. Z papieru metoda orgiami.

Dwie uczennice: Natalia Nowak 5a oraz Julia Jaroszek 6b zakwalifikowały się do II etapu konkursu interdyscyplinarnego język polski z elementami historii.

Uczennica z klasy 5a - Natalia Nowak- zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie organizowanym przez SOEK „Jan Paweł II malowany moja dusza”.

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej zdobyła IV miejsce w mieście w zawodach piłkarskich. Startowało aż 30 szkół!!!

Biesik Małgorzata 5b, Rattenbury Julia 5b - uczennice przeszły do II etapu konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości

Katarzyna Klęczek 4b, Sara Malejka 6b oraz Julia Jaroszek 6b - przeszły do II etapu konkursu matematycznego im. S. Banacha Dodatkowo Julia Jaroszek 6b zakwalifikowała się do finału.

II miejsce w Mini Koszykówce Chłopców w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Mini Koszykówce Dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

III miejsce Chłopców w Turnieju Siatkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 15

IV miejsce Dziewcząt w Turnieju Siatkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 15

I miejsce w Mini Koszykówce Chłopców dla klas czwartych

II miejsce w Mini Koszykówce Dziewcząt dla klas czwartych

I miejsce dla klas piątych w Turnieju Szukamy Piłkarskich Talentów

Ada Kowalczuk z klasy Va została wyróżniona w konkursie informatycznym o Januszu Korczaku

ROK SZKOLNY 2010/2011

I miejsce – Ada Kowalczuk i Julia Jurecka w międzyszkolnym konkursie plastycznym
organizowanym przez Urząd Miejski Bielsko-Biała –Wydział Polityki Społecznej -„Narkotykom –Stop”

II miejsce- Aleksandra Korba , forma przestrzenna

III miejsce - Nina Piękoś, kategoria wyklejanka

Sara Malejka-Nagroda Dyrektora, kategoria malarska

w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”:

II miejsce w Mini Koszykówce Dziewcząt

w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

III miejsce klasyfikacja drużynowa, szachy dziewcząt ,

w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

III miejsce drużynowe (klasa 3a,3b) w Międzyszkolnym Turnieju „Czytam, rozumiem ,potrafię”

Wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Powódź, pożar, dniem czy nocą –straż przychodzi ci z pomocą”
wyróżnienia dla dwóch uczennic (klasa 5b, 2b)

Laureatki konkursu ekumenicznego "Jonasz" : Hatala Gabriela 6a, Kotyńska Martyna 6a, Piękoś Nina 6b

ROK SZKOLNY 2009/2010

w I etapie konkursu interdyscyplinarnego organizaowanego przez Śląske Kuratorium Oświaty wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły, do II etapu konkursu interdyscyplinarnego dostała się Czok Karolina z klasy 6a- uzyskała ilość pkt 40.

II etap międzyszkolnego konkursu interdyscyplinarnego 11 stycznia 2010r

III miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt (w składzie Mierzwa Elżbieta 3b i Nina Piękoś 5b) w Miejskich Igrzyska młodzieży szkolnej w rozgrywkach szachowych.

Konkurs ekologiczny o tematyce "Makita dla czystej Ziemi"
praca plastyczna Natalii Sobczuk zajęła III miejsce w kategorii -Szkoły Podstawowe klasy 1-3

oraz wyróżnienie pracy plastycznej Michała Hebdy w kategorii -Szkoły Podstawowe klasy 4-6

III miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce Julia Rattenbury klasa 3b w konkursie "Mistrz Ortografii" organizowanym przez Książnicę Beskidzką

I miejsce Dawid Tabak klasa 2b (eliminacje miejskie) w konkursie recytatorskim "Słońce, słońce i życie..." organizowanym przez Dom Kultury w Kamienicy

lokata 2 Julia Rattenbury klasa 3b, wynik bardzo dobry w kategori Kittens 1-3 klasy w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

ROK SZKOLNY 2008/2009

III miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce koszykowej dziewcząt

wyróżnienie dla szkoły w konkursie „Inny nie znaczy gorszy”-plastyczny- Książnica Beskidzka

I miejsce w konkursie recytatorskim-„Poezja pod gronickami”-międzyszkolny

Udział chóru szkolnego " Vivace" w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Katowicach

ROK SZKOLNY 2007/2008

II wyróżnienia w finale konkursu przyrodniczego „Ekoplaneta

IV wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie matematycznym Kangur

Finalista konkursu matematycznego in.Banacha-międzyszkolny

II miejsce w zawodach sportowych „Siatkarskie trójki”-miedzyszkolny

ROK SZKOLNY 2005/2006

Dwóch uczniów otrzymuje wyróżnienie w matematycznym konkursie ogólnopolskim „Kangur”

Konkurs ekumeniczny „Jonasz”-II miejsce w województwie i diecezji,

ROK SZKOLNY 2004/2005

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza”- 2 laureatki

V miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym „ Kangur”

IV miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Kangur”

powrót do strony głównej