PREZENT DLA MAI

13 grudnia nasze wolontariuszki z klas 8a i 8b przeprowadziły w szkole akcję sprzedaży własnoręcznie przygotowanych wypieków. Zebrane fundusze uczennice przeznaczyły na zakup prezentu dla Mai, dziewczynki, którą nasza szkoła wspiera zbiórkami nakrętek. 21 grudnia uczniowie wręczyli ojcu dziewczynki przygotowane prezenty i kartkę z życzeniami świątecznymi. Maja otrzymała też oficjalnie zaproszenie na Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który będzie świetną okazją do zapoznania się z członkami naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza.

W dniu 8.01.2019 r na zaproszenie Wolontariuszy naszą Szkołę odwiedziła Maja, którą uczestniczyła w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Uczniowie mieli możliwość porozmawiać z dziewczynką, która serdecznie podziękowała za okazaną pomoc.